Zestaw konserwacyjny do podłóg woskowanych Floor Reviver Kit

O produkcie

Środek do odnawiania podłóg Fiddes Floor Reviver Kit jest mieszaniną naturalnych olejów oraz rozcieńczalników do miejscowego usuwania rys i znaków z podłóg oraz powierzchni mebli wykończonych twardym olejowoskiem Fiddes Hard Wax Oil. Służy do odświeżenia piękna naturalnego drewna.
W skład zestawu wchodzą: koncentrat do mycia podłóg olejowanych i woskowanych Fiddes Floor Surface Cleaner (1L), środek do odnawiania powłok Fiddes Floor Reviver, rękawice, ściereczka bawełniana, szary pad.

Aplikacja

Przygotowanie
Środek do użycia na podłogi i meble wykończone twardym olejowoskiem Fiddes Hard Wax Oil. Zadbać o to, by powierzchnia była wolna od pyłu i kurzu. Przed naniesieniem przeprowadzić test na małym fragmencie drewna w mniej widocznym miejscu.

Aplikacja
Umyć powierzchnię rozcieńczonym koncentratem do podłóg olejowanych i woskowanych Fiddes Floor Surface Cleaner (zgodnie z instrukcją na preparacie) i pozostawić do wyschnięcia. Przy użyciu czystej ściereczki bawełnianej nanosić Fiddes Reviver okrężnymi ruchami na powierzchnię. Zadbać o równomierne naniesienie środka na odświeżaną powierzchnię - nadmiar preparatu ściągać osobną czystą ściereczką. W wypadku silniejszych widocznych rys i znaków na powierzchni środek można nanosić dołączonym padem. Dla wygody środek Reviver jest w trzech szklanych 100ml-owych pojemnikach, które można wielokrotnie otwierać i szczelnie zamykać.

Informacje

  • Nanosić bardzo małe ilości czystą szmatką bawełnianą lub szarym padem
  • Ilość naniesień: 1 powłoka, chyba że powierzchnia wymaga dalszego czyszczenia
  • Nanosić na powierzchnie wykończone wcześniej twardym olejowoskiem Fiddes Hard Wax Oil