Zestaw konserwacyjny do podłóg woskowanych Floor Reviver Kit

 

O produkcie

W skład zestawu Floor Reviver Kit wchodzą: koncentrat do mycia podłóg olejowanych i woskowanych Fiddes Floor Surface Cleaner (1L), środek do odnawiania powłok Fiddes Floor Reviver (250ml), rękawice, ściereczka bawełniana oraz pad. Środek do odnawiania podłóg Fiddes Floor Reviver jest mieszaniną naturalnych olejów oraz rozcieńczalników do miejscowego usuwania zanieczyszczeń oraz drobnych rys z podłóg wykończonych twardym olejowoskiem Fiddes Hard Wax Oil. Służy do odświeżenia piękna naturalnego drewna.

Aplikacja

Przygotowanie
Środek do użycia na podłogi i meble wykończone twardym olejowoskiem Fiddes Hard Wax Oil. Zadbać o to, by powierzchnia była wolna od pyłu i kurzu. Przed naniesieniem przeprowadzić test na małym fragmencie drewna w mniej widocznym miejscu.

Aplikacja
Umyć powierzchnię rozcieńczonym koncentratem do podłóg olejowanych i woskowanych Fiddes Floor Surface Cleaner (zgodnie z instrukcją na preparacie) i pozostawić do wyschnięcia. Przy użyciu czystej ściereczki bawełnianej nanosić Fiddes Reviver okrężnymi ruchami na powierzchnię. Zadbać o równomierne naniesienie środka na odświeżaną powierzchnię - nadmiar preparatu ściągać osobną czystą ściereczką. W wypadku silniejszych widocznych rys i zabrudzeń na powierzchni środek można nanosić dołączonym padem.

Informacje

  • Nanosić bardzo małe ilości czystą szmatką bawełnianą lub padem
  • Ilość naniesień: 1 powłoka, chyba że powierzchnia wymaga dalszego czyszczenia
  • Nanosić na powierzchnie wykończone wcześniej twardym olejowoskiem Fiddes Hard Wax Oil